Školení řidičů
REFERENTŮ

Home office

Napsáno 23. 11. 2020

Potřebujete vyřešit BOZP při Home office?

Vzhledem k událostem posledních měsíců převádí velké množství společností své pracovníky na tzv. home office, tedy práci z domova. Jelikož mnoho z nich nemělo možnost své zaměstnance na tuto situaci dostatečně připravit, vytvořili jsme pro tyto případy e-learningový kurz
Home office.

Školení obsahuje doporučení ohledně dohody pro výkon home office, obecná pravidla pro home office, analýzu rizik, povinnosti zaměstnance a zaměstnavatele v souvislosti s BOZP, související legislativu, postupy při pracovním úrazu během home office a ergonomii pracovního místa při home office (nastavení židle, pracovního místa, monitoru a dalšího příslušenství, odpočinek při práci, tipy na protažení).

Pokud máte zájem dozvědět se více o povinnostech zaměstnavatele a zaměstnance v této oblasti či byste měli zájem o navýšení kvality pracovních návyků při práci z domova, neváhejte nás kontaktovat na emailovou adresu info@e-profesor.cz nebo na telefonním čísle 605 985 149.

Nezapomínejte také na informační bezpečnost. Při práci mimo kancelář se zvyšuje pravděpodobnost kyber útoku – zaměstnanec se při práci z domova věnuje i jiným činnostem, počítač není tak dobře zabezpečený, jak tomu bývá v prostorách společnosti.
V případě zájmu o školení Informatické (kyber) bezpečnosti se na nás neváhejte obrátit.