Školení řidičů
REFERENTŮ

• Potřebujete proškolit své zaměstnance-řidiče? Vaši zaměstnanci se u nás mohou školit už za 5 minut.
  • Školení řidičů-referentů formou e-learningu je určeno pro zaměstnance, kteří při své pracovní činnosti využívají služební nebo vlastní motorové vozidlo do 3 500 kg
  • Nabízíme Vám školení řidičů na našem e-learningovém portále rychle, jednoduše a levně

Spočítejte si cenu našich služeb

Jsme tu pro Vás

Jsme pro klienty vždy k zastižení, pokud potřebují s něčím poradit. Nabízíme podporu telefonickou, emailovou, on-line formou chatu či osobní schůzku.

Levné, rychlé, efektivní školení řidičů referentů

Začněte se školit okamžitě – nabízíme Vám absolvování daného školení a získání certifikátu v krátkém čase.

Maximum informací

U nás vždy najdete dostatek informací o nabízeném školení v podobě jeho popisu, videa, chatu, recenzí, článků, aktualit, atd...

Jednotlivec či firma?

Vyzkoušejte u nás, že školení může být i zábavné. Školíme firmy i jednotlivce a díky naší jasné cenové politice si můžete spočítat cenu předem.

Vždy aktuální a v souladu s legislativou

Neustále aktualizujeme obsah školení podle nejnovějších legislativních a normativních změn. Do školení zahrnujeme nejnovější trendy – např. pravidla defenzivní jízdy.

Video pro lepší představu

Nabízíme možnost zhlédnout krátké video našeho e-learningového školení řidičů-referentů. Uvidíte, že školení vysvětluje potřebnou legislativu velmi příjemnou formou (interaktivní prvky, animace, krátká videa atd.).

Podívejte se také

• O školení řidičů